Warning: Declaration of Graphene_Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/ekocar.cz/wp-content/themes/graphene/includes/theme-menu.php on line 49

Warning: Declaration of Graphene_Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth, $args, $current_page = 0) should be compatible with Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth = 0, $args = Array, $current_page = 0) in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/ekocar.cz/wp-content/themes/graphene/includes/theme-menu.php on line 141
Ceník přestavby na ethanol e85 Frýdek-Místek, Ostrava | ekocar.cz

Ceník jednotek

NOVINKA!!!!!! Nová jednotka Flexcar Professional

 • schváleno Ministerstvem Dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel na E85
 • automatická detekce natankovaného palivo bez čidla paliva – podmínka ministerstva dopravy pro zápis do TP
 • jednotku nabízíme ve dvou cenových variantách: se zápisem a bez zápisu technického průkazu
 • dodatečné zapsání do technického průkazu je možné pro zákazníka za poplatek
 • německý výrobek za českou cenu
 • testováno DEKRA a.s, CE
 • osvobození od silniční daně (pouze pro podnikatele)
 • zápis do TP
 • tankujte za 26,- /1L
Konverzní kity Flexcar Professional
Zápis do technického průkazu Se zápisem Bez zápisu
Sada na 4 válce Cena: 5 550,- Kč  Cena: 4 550,- Kč
Sada na 6 válců Cena: 6 050,- Kč Cena: 5 050,- Kč
Sada na 8 válců Cena: 7 050,- Kč Cena: 6 100,- Kč
Všechny ceny jsou včetně DPH, montáže, seřízení a nastavení jednotky

Základní informace o jednotce FLEXCAR

Jednotka FLEXCAR prodlužuje dobu vstřiku paliva do válce přesně v takovém množství, aby docházelo k dokonalému spalování paliva ethanol E85. Jednotka FLEXCAR je určena pouze pro benzínové motory! Přestavbová jednotka FLEXCAR má funkci studeného startu – start v zimě bez problému. Jednotka je plně automatická – můžete jet na benzín, směs benzínu s ethanolem E85 či na čistý ethanol E85. Dávkování potřebného množství paliva zajištuje automaticky funkční lambda sonda. Jednotka funguje pouze u nepřímého vstřikování, u karburátorového motoru ji nelze použít.

 

Konverzní kity Flexcar
Vhodné pro sportovní účely
Konverzní kit E85 – 3,4 válec Cena: 4 100,- Kč   více info
Konverzní kit E85 – 5 a 6 válec Cena: 6 100,- Kč   více info
Konverzní kit E85 – 8 válec Cena: 6 600,- Kč   více info

 


 

Základní informace o jednotce FLEXCAR-ELOTEC EC85

První jednotka v ČR schválená Ministerstvem dopravy pro hromadnou přestavbu vozidel na ethanol E85. Jednotku lze nainstalovat do jakéhokoliv benzínového vozidla s nepřímým vstřikováním. Jednotka se po přestavbě zapisuje do technického průkazu. Vyhnete se tak v budoucnosti případným problémům na STK. Díky automatickým čidlům paliva, teploty a otáček můžete jezdit na ethanol E85, benzín, nebo na libovolnou směs těchto paliv s vylepšenou funkcí studeného startu a spotřeby.

 

Přestavbové sady Elotec
ELOTEC EC-85 3 a 4 válce Cena: 9 000,- Kč     více info
ELOTEC EC-85 5 a 6 válců Cena: 9 800,- Kč      více info
ELOTEC EC-85 8 válců Cena: 10 600,- Kč   více info

 


Základní informace o jednotce AUTOE85 kit USB

 • Hlavní výhodou jednotky je, že má velmi dobrý software, kterým je možné nastavit potřebný přídavek paliva tak, že je možné rozdělit spektrum otáček na 2 části a pro každou část nastavit jinou hodnotu, tím se dosáhne ÚSPORY PALIVA AŽ O 10 PROCENT ! Další výhodou je nastavení studených startů, které je možné také rozdělit na několik různých částí. Vše se nastavuje pomocí počítače přes USB port. Potřebný software je dodáván zdarma ke každé jednotce a připavujeme jeho českou verzi.
 • Součástí jednotky je samozřejmě teplotní čidlo, které poskytuje potřebné informace pro bezproblémový chod jednotky v zimě.
 • Samozřejmostí e-evropská homologace, CE certifikace a TÜV Rheinland certifikace – ISO 7637-2:2004 + A1:2008
 • Jednotka je dodávána včetně potřebných konektorů.
 • Celá elektronika jednotky je kompletně zalitá pryskyřicí pro MAXIMÁLNÍ ODOLNOST vůči vlhkosti, nárazům a jiným druhů mechanického či chemického poškození.
 • Ovládací software v Českém jazyce!
AutoE85 kit s USB
AutoE85 kit – 4 válec Cena: 5 900,- Kč 
AutoE85 kit – 6 válec Cena: 6 900,- Kč 
AutoE85 kit – 8 válec Cena: 7 900,- Kč 

 

Základní informace o jednotce POWERSYSTEM E85

Jedna z NEJLEPŠÍCH evropských přídavných řídících jednotek na ETHANOL E85 od francouzské firmy POWERSYSTEM, vhodná na VŠECHNY typy benzínových motorů, tedy i na PŘÍMÉ VSTŘIKOVÁNÍ DO VÁLCE – TSI, FSI, GDI, JTS, TCSI … ! S jednotkou POWERSYSTEM je možné upravit na E85 3 válcové, 4 válcové, 5 válcové, 6 válcové, 8 válcové a 12 válcové motory, a to díky patentované technologii již od roku 2008 nejedná se tedy o žádnou ” horkou novinku “, ale o praxí prověřenou francouzskou jednotku, prověřenou na mnoha vozech.

 • Jednotka je výráběna ve Francii firmou POWERSYSTEM, která se specializuje na výrobu přídavných řídících jednotek do všech automobilů.
 • Jednotka je na trhu od roku 2008.
 • Samozřejmostí je CE certifikace,
 • UTAC evropská HOMOLOGACE http://www.utac.com/fr/Pages/default.aspx
 • Záruka je poskytovaná výrobcem po dobu 5 let.
 • Jednotku lze použít  pro úpravu benzínových motorů se vstřikováním od 3 do 12 válců.
 • Motory s přímým vstřikovánim do válců označované jako TSI, FSI, SFI, GDI, JTS … je možné také bezpečně upravit pro provoz na ethanol E85.
 • Další informace, recenze, certifikáty, laboratorní testy najdete na stránkách výrobce www.powersystem.fr

 Jednotka se připojuje na 3 sensory neboli čidla :

 1. Teplotní čidlo vzduchu – Zajišťuje optimální poměr vzduch/palivo, aby po celou dobu jeho chodu byla směs upravena co nejpřesněji.
 2. Teplotní čidlo vody – Zajišťuje snadné startování ve všech teplotních a povětrnostních podmínkách – včetně studených startů.
 3. Napojení na lambda sondu – Pro analýzu paliva nebo jeho směsi a časování vstřiku, což zajišťuje maximální výkon motoru, v závislosti na procentu Ethanolu v nádrži.

Jednotka se nezapojuje přímo na vstřikovače jako u jiných jednotek, ale podle informací z teplotního čidla vzduchu, snímače teploty vody a signálů z lambda sondy následně upraví pokyn pro ECU (řídící jednotky motoru), která upravená data – signály vyšle k jednotlivým vstřikovačům.

Powersystem E85
Powersystem E85 Cena: 10900,- Kč