Warning: Declaration of Graphene_Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/ekocar.cz/wp-content/themes/graphene/includes/theme-menu.php on line 49

Warning: Declaration of Graphene_Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth, $args, $current_page = 0) should be compatible with Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth = 0, $args = Array, $current_page = 0) in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/ekocar.cz/wp-content/themes/graphene/includes/theme-menu.php on line 141
Přestavba na ethanol E85 Frýdek-Místek | ekocar.cz

Přestavba na ethanol E85

Přestavbu na Ethanol E85 lze udělat pouze na vozidlech, které spalují benzín a mají nepřímé vstřikování. Při přestavbě automobilu na Ethanol E85 do auta namontujeme konverzní jednotku, která upravuje vstřik paliva do válce. Tím zabezpečuje bezproblémový provoz na ethanol E85. Při Jízdě na Ethanol E85 narůstá spotřeba o cca 18%, což bahatě kompenzuje rozdíl ceny E85 a benzínu.

Nyní ve Frýdku-Místku ekocar.cz nabízí dva druhy přestavbových sad a to plně automatickou jednotku Elotec EC85, která je vyráběna v Německu a jako jediná v ČR má povolení Ministerstav dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel. Jednotka prošla náročnými testy splečnosti DEKRA.

Vlastní čidlo paliva určuje přesné množství poměru Ethanol/benzín. Čidlo teploty a snímač otáček, zaručí lepší studený start a spotřebu paliva.

Jednotka se zapisuje do technického průkazu, v budoucnu se tak můžete vyhnout problémům na STK. Největší výhodou je bezesporu osvobození od silniční daně. U této jednotky prakticky nepocítíte rozdíl mezi jízdou na ethanol E85 a na benzín. Montáž je možná u nás, nebo pouze v autorizovaném servisu.